MUDr. Kateřina Šochová
Rehabilitační centrum Šenov

Léčiva a produkty

AKCE

ORTHO Nabízíme kvalitní a účinné produkty britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením.

Všechny tyto produkty můžete pořídit přímo v Rehabilitačním centru Šenov u naší lékařky MUDr. Kateřiny Šochové, a to za jednoznačně nejvýhodnější ceny.

Společně s nimi získáte i veškeré potřebné informace k jejich účinkům a způsobu užití, tyto také najdete u všech níže uvedených položek. Nejedná se o internetový e-shop.

Indikace, způsoby a postupy užití, účinky a další najdete vždy také v příbalovém letáku.

Žádné z těchto produktů a přípravků nehradí zdravotní pojišťovny.

Produkty britské firmy Pharma-Future Ltd.

H-Protect Enzyme

H-Protect Enzyme

84 kapslí, doplněk stravy

Doplněk stravy obsahující směs enzymů, extrakt ostropestřce mariánského a extrakt ze semen Vitis vinifera, bacillus coagulans, selen, koenzym Q10, vitamíny C, B1, B2, B6 a extrakt pepře černého.

detail produktu
Ortho 3000

Ortho 3000

potahované tablety, doplněk stravy

Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX se speciálním složením v jednom přípravku pro Váš komfort a pohodlí a jako první volba z doplňků pro aktivní životní styl.

detail produktu
Ortho 3000 Gel

Ortho 3000 Gel

masážní a uvolňující gel

Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů.

detail produktu
OrthoHelp complete

OrthoHelp complete

90 potahovaných tablet, doplněk stravy

Komplexní kombinace kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrakt zázvoru jako tradiční přírodní látku asijských, indických a arabských kultur.

detail produktu
OrthoHelp emulgel

OrthoHelp emulgel

masážní emulgel, tuba 100 ml

Hřejivý masážní emulgel obsahující zázvorový extrakt, kyselinu hyaluronovou, glukosamin a MSM pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů.

detail produktu
OrthoHelp hot drink

OrthoHelp hot drink

nápoj, 30 sáčků po 5,5 g

Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů.

detail produktu

Perorální přípravky GUNA

Guna-Arthro

Guna-Arthro

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který se používá zejména při degenerativních, ale i některých zánětlivých onemocněních kloubů (např. gonartróza, koxartróza, polyartróza, skolióza, degenerativní artritida, osteoporóza, endokrinní artropatie).

detail produktu
Guna-Flam

Guna-Flam

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který je určen k léčbě akutních i chronických zánětů různé lokalizace, léčbě bolesti zánětlivého původu nebo při horečnatých stavech (např. zánětlivá onemocnění muskuloskeletálního systému, močových cest, cévního systému, ...)

detail produktu
Osteobios

Osteobios

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek fyziologické regulační medicíny s vyváženým složením, který se používá při léčbě osteoporózy, osteochondrózy, k remodelaci kostní matrix.

detail produktu
Anti Age Stress

Anti Age Stress

2 tuby s obsahem pelet o celkové hmotnosti 8g

Přípravek s vyváženým složením, který je určen k ovlivnění příznaků spojených s psychickým či fyzickým stresem jako např. nespavost, zvýšená rozrušenost, zažívací obtíže způsobené stresem, anxiózně-depresivní syndrom.

detail produktu
Guna-Bowel

Guna-Bowel

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který je určen k terapii akutní i chronické zácpy, upravuje funkci střev, detoxikuje trávicí ústrojí.

detail produktu
Guna-Dizzy

Guna-Dizzy

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který je určen k léčbě vertiginózních obtíží různého původu.

detail produktu
Guna-Lympho

Guna-Lympho

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který se používá při léčbě onemocnění lymfatického systému (součást detoxikační a drenážní terapie, léčba lymfedému, zánětlivá onemocnění lymfatického systému, hyperplazie lymfatických orgánů).

detail produktu
Guna-Matrix

Guna-Matrix

kapky, 30 ml lahvička

Přípravek s vyváženým složením, který se používá při detoxikaci a drenáži extracelulární matrix. Jako součást kombinované léčby se podává také např. při chronické a recidivující tonsilitidě, při prevenci alergií a léčbě artrózy u pacientů s předchozí léčbou kortikosteroidy, při iatrogenních nemocech, při chronickém kašli u kuřáků, léčbě dermatitidy.

detail produktu

Akce, Novinky  »

"Vánoční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

"Vánoční Dárkové poukazy" v zajímavých a zvýhodněných cenách... Možnost vlastní kombinace procedur, platnost poukazů 6 - 12 měsíců... Zajímavý a krásný dárek pro Vaše blízké a přátele v té nejlepší ceně... Široký výběr terapií a masáží... Příklady a výběr poukazů

TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Zimní Akce

Selektivní radiofrekvenční terapie - Tecar - nová vysoce účinná terapie ve zvýhodněné zaváděcí ceně 999,-Kč za 1 aplikaci, balíček 4 ošetření se zvýhodněním za 3760,-Kč a 3 aplikace za 2880,-Kč... Jedná se o komplexní aktivní ošetření fyzioterapeutem, včetně aplikace TR-T současně s prováděnou manuální terapií a prvky LTV s masážními technikami ... Pouze do 28.2.2018...Doporučuje také Prof. Pavel Kolář, PT, Ph.D.

Rázová vlna ESWT - "Zimní" zvýhodněná Akce

Nejvýhodnější cena aplikace Rázové vlny v regionu Ostravska - Akce: 440,- Kč za 1 aplikaci.  Nově také léčba halluxů. Nyní nově BTL 5000 - Nejvýkonnější Rázová vlna ESWT

Při současné úhradě balíčku 4 aplikací najednou zvýhodněná Akční cena 1400,-Kč,i se vstupním vyšetřením.  Akce na objednávky jen  do 28.2.2018...  Nevztahuje se na Estetickou Rázovou vlnu X-Wave

Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce Relax"

Využijte uvolnění těla i mysli a přijďte se oprostit od denní únavy... Příjemná a zajímavá Zimní Akce jen do 28.2.2018, již od 300,- Kč... Účinný program Masáží a Tejpování. Zvýhodněné Baňkování - masážHot Stones - Lávové kameny, Dornova metoda, Breussova masáž, Thajská masáž, Havajská masáž, Sportovní a rekondiční masáž, Reflexní masáž plosky nohou, Indická masáž hlavy a šíje, Čínská tlaková masáž, Ruční lymfodrenáž,  SM Systém.

FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

Prokázaná účinná metoda - Fyziologická regulační medicína - KOLAGENOVÉ INJEKCE MD...  Terapie a léčba různých typů bolesti, regenerace a hojení tkání, náprava pohybu... Zvýhodněná cena - "Zimní" Akce pro objednávky jen do 28. 2. 2018. Vynikající výsledky bez vedlejších účinků...Nově i přípravky Guna a Ortho.

Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná Akce

Nová detoxikační metoda pomocí CO2 vede k regeneraci celého těla. Tato metoda je vhodná pro velmi široké spektrum pacientů a potíží. Nyní můžete objednat do 28. 2. 2018 - Zimní zvýhodněná cena u balíčku 5 aplikací - jen za 1200,-Kč... Informujte se u našeho Lékaře RFM, či u našich Fyzioterapeutů...

AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

Připravili jsme pro Vás skvělou Akční nabídku! Účinná Lymfodrenáž - BTL Lymphastim 6000  za zvýhodněné ceny pro všechny věkové skupiny... Zajímavá Akce na objednávky jen do 28. 2. 2018... V akci také masáž Lávovými kameny - Hot Stones a Ruční lymfodrenáž.

Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

Lékařská poradna pro sportovce a  služby Sportovní medicíny a Rehabilitace, pod záštitou CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE. Široký výběr masáží, LTV a fyzikálních terapií, Kinezio Tejp, TR-Therapy, Laser, Rázová vlna, Lokální Kryoterapie...Individuální přístup a poradenství odborného lékaře a fyzioterapeutů...Rychlá náprava potíží a návrat k aktivnímu tréninku...

Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie!

Využijte Laserovou Sprchu také k léčbě "alopecie" a dalších širokých možností této účinné terapie... Ideální v rehabilitační a sportovní medicíně i ortopedii, neurologii a dermatologii...Klouby, vazy, svaly, bolesti, hojení, záněty, otoky, jizvy, stryje...Široké pokrytí léčené plochy a hluboký průnik do tkáně... Zvýhodněná  "Zimní" Akce... Platí pro objednávky do 28. 2. 2018...

Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

Upozorňujeme pacienty na rozšíření odpol. provozu NZZ a na nové terapie a vybavení moderními přístroji BTL:

Pondělí až Čtvrtek - rozšířen odpolední provoz do 19,00 hodin

Objednávat se pacienti mohou telefonicky, jak k terapiím a rehabilitaci, tak i ke vstupnímu vyšetření lékařem RFM, kde mohou využít také osobní objednávky přímo v NZZ a našich web stránek... Objednání k vyšetření lékařem a k rehabilitaci upřednostňujeme telefonicky - 596811289,  602544939...

Léčiva a Produkty kloubní výživy - "Zvýhodněná Akce"

Kvalitní a účinné produkty kloubní výživy britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením řady Ortho 3000 a H-Protect Enzyme, Více info najdete i na našem webu: Léčiva a Produkty kloubní výživy, nebo u našeho odborného lékaře RFM, MUDr. Kateřiny Šochové. Zvýhodněné ceny produktů jen do 28. 2. 2018

Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

Od 1.10.2012 jsme kromě dalších ZP také smluvním partnerem ZPMV ČR 211... Můžeme tedy nabídnout plnou zdravotní péči i pojištěncům ZPMV ČR... Smluvní zdravotní Pojišťovny