MUDr. Kateřina Šochová
Rehabilitační centrum Šenov

Estetická Rázová vlna X-Wave

Účinné neinvazivní estetické ošetření

AKCE    

BTL X-Wave Jedná se o neinvazivní metodu na odstranění celulitidy, strií a jizev s 95% úspěšností léčby.

Léčba rázovou vlnou se používá s vysokou úspěšností v ortopedii pro léčbu pohybového aparátu - kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních.
Při změněném výkonu a použití speciálního aplikátoru X-Wave je dosahováno stejně výrazných účinků i v estetické medicíně.

Estetická rázová vlna je tedy rozšířenou metodou ke rázové vlně ESWT. Detailnější popis rázové vlny ESWT naleznete na samostatné stránce.

Působení kombinovaných pulzů X–WAVE je unikátní výrobek, jenž používá v současnosti jako jediný přístroj kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulzů a elektrických pulzů souběžně přenášených do tkáně.

Akustické rázové vlny jsou šokové vlny charakterizované kolísavou změnou tlaku, vysokou amplitudou a neperiodičností. Dokážou dočasně převést energii z místa vzniku do vzdálených oblastí. Akustické rázy prostupují do těla bez jakéhokoliv poškození kůže a pro jednotlivou terapii se jich používá několik tisíc.

Aplikace rázové vlny X-Wave

Účinky estetické rázové vlny

 • Kmitající akustické vlny vstupující do těla vytváří vibrace v pojivové tkáni.
 • Tkáň se uvolní a vypne, pokožka se stane pevnější a pružnější.
 • Výrazně se také stimuluje cirkulace krve a tvorba kolagenu.
 • Terapie akustickou vlnou má proto komplexní účinek na celé podkoží.
 • Naprosto výjimečné účinky jsou prokázány při odstraňování celulitidy.

Účinky estetické rázové vlny

Estetická rázová vlna X-Wave je extrémně účinným řešením:

 • proti celulitidě
 • pro vyhlazení nerovností po liposukci
 • zpevnění kůže a podkoží
 • celkové omlazení pokožky a zvýšení elasticity
 • ošetření lipedémů
 • stimulaci lymfatického systému
 • redukci strií
 • zlepšení vzhledu jizev

Estetická rázová vlna potlačuje procesy stárnutí v měkkých tkáních. Je vhodná zejména pro ošetření problematických partií, jako jsou hýždě, boky nebo stehna. Poradí si i v místech, kde je povolená kůže - např. na pažích či v nadloktí.

Rázovou vlnou se také dají odbourat tukové buňky, kterých se nedaří zbavit ani usilovným cvičením a přísnými dietami. Po terapii dochází nejen ke zpevnění svalů a okolní vazivové tkáně, ale také ke zřetelnému zeštíhlení. Tkáň se stává pevnější, pružnější, mladší a krásnější.

Ceník jednotlivých aplikací Rázové vlny X-Wave

Rázová vlna X-Wave
(lokalita těla)
průměrný
čas
ošetření
cena za
1 sezení
při 1-2 ošetření
cena za
1 sezení
při 3 ošetření
cena za
1 sezení
při 4+ ošetření
doporučený
počet
ošetření
jizvy, strije 10-40 250-850,-     6
nohy (před. a zadní stehna) 30 1 600,- 1 550,- 1 500,- 6
zadní stehna + hýždě 30 1 200,- 1 150,- 1 100,- 6
nohy komplet + hýždě 40 1 900,- 1 850,- 1 800,- 6
paže 10 850,- 800,- 750,- 6
břicho 20 1 100,- 1 050,- 1 000,- 6
hýždě 15 1 100,- 1 050,- 1 000,- 6

Poznámka:
Při objednávce prosím uveďte, že se objednáváte na Estetickou Rázovou vlnu X-Wave.
Na tuto Estetickou aplikaci se nevztahuje akce z "Novinek" se zvýhodněním ceny "Rázové vlny ESWT". Nejvýhodnější cena aplikace RV je vždy u 4 a více ošetření.

Biologická reakce na rázovou vlnu – odstranění celulitidy

Přirozené svalové kontrakce nedokážou zabezpečit optimální cirkulaci krve a lymfy. Lymfatický žilní systém už není schopen odvádět dostatečné množství molekul bílkovin z mezitkáňového prostoru a vrátit je do žilního krevního systému. Vysoká koncentrace plasmatických proteinů způsobuje zapouzdření tukových buněk a ztuhnutí tkáně (fibrozu) celulitidu. Akustické vlnění zničí zapouzdření buněk a tkáň se tak stane opět měkčí a aktivnější.

Stimulace mikro cirkulace rázovou vlnou – odbourávání tuků

Výzkumy prokázaly, že akustická vlna stimuluje mikrocirkulaci ve tkáni. Pohyby nejmenších cév v mikrovaskulárním systému jsou základní charakteristikou mikroangiodynamiky a umožňují regulaci průtoku krve cévním řečištěm. Zvýšený průtok krve a vysoká vasomotorická aktivita stimulují odbourávání tuků, zatímco pomalejší průtok krve způsobuje naopak jeho ukládání.

Terapie Estetická Rázová vlna X-Wave není hrazena zdravotními pojišťovnami, ceny aplikací a případná zvýhodnění najdete v ceníku služeb a také v Cenové tabulce výše.

Akce, Novinky  »

TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Předvánoční Akce

Selektivní radiofrekvenční terapie - Tecar - nová vysoce účinná terapie ve zvýhodněné zaváděcí ceně 990,-Kč za 1 aplikaci, balíček 4 ošetření se zvýhodněním za 3760,-Kč a 3 aplikace za 2880,-Kč... Jedná se o komplexní aktivní ošetření fyzioterapeutem, včetně aplikace TR-T současně s prováděnou manuální terapií a prvky LTV s masážními technikami ... Pouze do 20.12.2017...Doporučuje také Prof. Pavel Kolář, PT, Ph.D.

Rázová vlna ESWT - "Zimní" zvýhodněná Akce

Nejvýhodnější cena aplikace Rázové vlny v regionu Ostravska - Akce: 440,- Kč za 1 aplikaci.  Nově také léčba halluxů. Nyní nově BTL 5000 - Nejvýkonnější Rázová vlna ESWT

Při současné úhradě balíčku 4 aplikací najednou zvýhodněná Akční cena 1400,-Kč,i se vstupním vyšetřením.  Akce na objednávky jen  do 20.12.2017...  Nevztahuje se na Estetickou Rázovou vlnu X-Wave

Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce relax"

Využijte uvolnění těla i mysli a přijďte se oprostit od denní únavy... Příjemná a zajímavá Zimní Akce jen do 20.12.2017, již od 300,- Kč... Účinný program masáží a Tejpování. Zvýhodněné Baňkování - masážHot Stones - Lávové kameny, Dornova metoda, Thajská masáž, Reflexní masáž plosky nohou, Indická masáž hlavy a šíje, Čínská tlaková masáž, Ruční lymfodrenáž.

FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

Prokázaná účinná metoda - Fyziologická regulační medicína - KOLAGENOVÉ INJEKCE MD...  Terapie a léčba různých typů bolesti, regenerace a hojení tkání, náprava pohybu... Zvýhodněná cena - "Zimní" Akce pro objednávky jen do 20.12.2017. Vynikající výsledky bez vedlejších účinků...Nově i přípravky Guna a Ortho.

"Vánoční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

"Vánoční Dárkové poukazy" v zajímavých a zvýhodněných cenách... Možnost vlastní kombinace procedur, platnost poukazů 6 - 12 měsíců... Zajímavý a krásný dárek pro Vaše blízké a přátele v té nejlepší ceně... Příklady a výběr poukazů

Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná Akce

Nová detoxikační metoda pomocí CO2 vede k regeneraci celého těla. Tato metoda je vhodná pro velmi široké spektrum pacientů a potíží. Nyní můžete objednat do 20.12.2017 - Zimní zvýhodněná cena u balíčku 5 aplikací - jen za 1200,-Kč... Informujte se u našeho lékaře RFM, či u našich fyzioterapeutů...

AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

Připravili jsme pro Vás skvělou Akční nabídku! Účinná Lymfodrenáž - BTL Lymphastim 6000  za zvýhodněné ceny pro všechny věkové skupiny... Zajímavá Akce na objednávky jen do 20. 12. 2017... V akci také masáž Lávovými kameny - Hot Stones a Ruční lymfodrenáž.

Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

Lékařská poradna pro sportovce a  služby Sportovní medicíny a Rehabilitace, pod záštitou CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE. Široký výběr masáží, LTV a fyzikálních terapií, Kinezio Tejp, TR-Therapy, Laser, Rázová vlna...Individuální přístup a poradenství odborného lékaře a fyzioterapeutů...Rychlá náprava potíží...

Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie!

Využijte Laserovou Sprchu také k léčbě "alopecie" a dalších širokých možností této terapie... Ideální v rehabilitační a sportovní medicíně i ortopedii, neurologii a dermatologii...Klouby, vazy, svaly, bolesti, hojení, záněty, otoky, jizvy, stryje... Zvýhodněná  "Zimní" Akce... Platí pro objednávky do 20.12.2017...

Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

Upozorňujeme pacienty na rozšíření odpol. provozu NZZ a na nové terapie a vybavení moderními přístroji BTL:

Pondělí až Čtvrtek - rozšířen odpolední provoz do 19,00 hodin

Objednávat se pacienti mohou telefonicky, jak k terapiím a rehabilitaci, tak i ke vstupnímu vyšetření lékařem RFM, kde mohou využít také osobní objednávky přímo v NZZ a našich web stránek... objednání k vyšetření lékařem a k rehabilitaci upřednostňujeme telefonicky - 596811289,  602544939...

Léčiva a Produkty kloubní výživy - "Zvýhodněná Předvánoční Akce"

Kvalitní a účinné produkty kloubní výživy britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením řady Ortho 3000 a H-Protect Enzyme, Více info najdete i na našem webu: Léčiva a Produkty kloubní výživy, nebo u našeho odborného lékaře RFM, MUDr. Kateřiny Šochové. Zvýhodněné ceny produktů jen do 20.12.2017

Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

Od 1.10.2012 jsme kromě dalších ZP také smluvním partnerem ZPMV ČR 211... Můžeme tedy nabídnout plnou zdravotní péči i pojištěncům ZPMV ČR... Smluvní zdravotní Pojišťovny