MUDr. Kateřina Šochová
Rehabilitační centrum Šenov

Na jakou proceduru se objednat - Jak vybrat terapie

Orientace v nabízených zdravotních službách

Protože disponujeme větším množstvím léčebných metod a zejména takovými, které nenajdete na ostatních běžných rehabilitacích, připravili jsme pro Vás orientační návod, na jaké terapie se objednat, když Vás něco bolí, nebo máte jiné potíže, bolesti a omezení v pohybovém systému. Rovněž také můžeme účinně pomoci v případě poúrazového a pooperačního stavu, otoků, inkontinence, urychlení hojení, léčbě bolesti, dále ve sportovní medicíně a estetice těla, nebo jen formou relaxační, či zdravotní masáže, lymfodrenáže, případně cvičení LTV.

Tyto většinou nadstandardní služby, vesměs nehrazené ze zdravotního pojištění, lze u nás hradit přímou platbou na místě v našem NZZ, dále kartou přes platební terminál, převodem na účet, pak ale přesně specifikujte službu, kterou platíte a zejména uveďte Vaše identifikační údaje. Dále formou objednávky FKSP od Vašeho zaměstnavatele nebo Dárkovými poukazy.

Rovněž také poukázkami, nebo vouchery, či elektronickými Benefit kartami společností - Sodexo, Benefit Plus, Benefity CZ, Gusto Karta, Edenred. Zde ovšem vycházíme z běžného Ceníku našich služeb. Chcete-li využít našich časově zvýhodněných služeb z Akcí a Novinek, pak tyto můžete vybírat v případě Dárkových poukazů papírových i elektronických, Objednávek FKSP, dále při úhradě bezhotovostním převodem a platební kartou na terminálu a nebo při hotovostní úhradě v našem NZZ RHC Šenov.

Lávové kameny Dále samozřejmě máme v nabídce klasickou formu rehabilitace - fyzioterapie hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Zde ovšem musíme upozornit na delší čekací lhůty než u některých nadstandardních terapií. U klasické rehabilitace je možné využít vstup bez poukazu od jiného lékaře, pak je vždy nutné vstupní vyšetření u našeho rehabilitačního lékaře. V případě, že máte poukaz K, je také nutné vstupní vyšetření u našeho rehabilitačního lékaře, s poukazem FT pak lze přímo absolvovat vypsané terapie na poukazu u našich fyzioterapeutů. Nespolupracujeme s pojišťovnami VZP111 a OZP207, v tomto případě můžete využít pouze terapií a léčby za přímou úhradu v jakémkoli výběru procedur (doporučujeme nadstandardní terapie, neboť tyto nehradí žádná ZP).

Dále je možná také kombinace klasické rehabilitace - fyzioterapie současně s výběrem určité nadstandardní terapie, která urychlí a zefektivní celý průběh léčby a to mnohdy markantním způsobem. Záleží ovšem vždy na celkovém zdravotním stavu a stavu Vašich potíží.

Pacientů a klientů využívajících aktuálně výběru výhradně nadstandardních terapií za přímou úhradu, nebo Dárkových poukazů a objednávek FKSP a samoplátců, se netýká Nový Paušální poplatek platný od 1.7.2019. Více informací nejdete v našem Ceníku služeb a v Novinkách.

1. Bolí mě sval, šlacha, úpon

TR Therapy Může být pohmožděný (po pádu nebo nárazu jiné síly na sval), nebo natažený (sportem, nebo jen prudkým pohybem), bolesti jsou bezprostředně od vzniku s délkou trvání: do 48 hod, pak je vhodná Kryoterapie, 1-2x denně po dobu 5 dní, nebo Laser sprcha 1x denně po dobu 5 dní, nebo v případě většího svalu (např. zadní skupina stehenních svalů) TR-Therapy, v tomto případě postačí 1-3 aplikace.

V případě, že potíže vznikly dříve a problém je starší 48 hod, pak opět lze použít všechny tři vyjmenované terapie, ale jejich počet musí být větší (Laser a Kryo min 5-10x). Podobným způsobem se postupuje i u úponů a šlach. Do této kategorie potíží spadá rovněž tenisový nebo golfový loket, zmrzlé rameno.

Pokud tyto potíže trvají 3 měsíce a déle, můžete s Poukazem FT absolvovat standardní léčbu (elektroléčba, magnetoterapie), nebo nadstandardní, a to Rázovou vlnu (na menší postižené plochy) nebo TR- Therapy (na větší místa nebo celé skupiny svalů). Rázovou vlnu nedoporučuji na akutní pohmoždění nebo akutní bolesti, kdy se lépe osvědčil Laser, Kryo nebo TR-Therapy. Léčbu Rázovou vlnou, TR - Therapy, Laserem, Kryem nebo MD GUNA Injekcemi lze kombinovat s Kinezio-Tejpováním.

2. Bolí mě kloub

V podstatě platí stejný postup jako v případě bodu 1. Bolesti svalu.. Opět platí, akutní bolest kloubu vyžaduje časnou léčbu bez čekání na termíny, tj. Kryoterapie i 2x denně 5 -10x, Laser 1x denně až 5 -10x, v případě většího kloubu nebo rozsáhlejších bolesti (bolí kloub a okolní svaly, bolí páteř, rameno.. ) nebo je kloub ve větší hloubce (kyčelní kloub), pak jednoznačně je terapií volby TR-Therapy. Pozor - kloub nesmí obsahovat žádné kovové materiály (spony, šrouby, totální endoprotézy). V případě chronických bolestí (tři měsíce a déle), pak je terapií volby naopak Rázová vlna.

Pacienti velmi často kombinují terapie i s Tejpováním, nebo s aplikací MD GUNA injekcí, kterých je 13 typů a lze je aplikovat opravdu téměř všude, i tam, kde selhává dosavadní léčba nebo možnosti aplikací obstřiků u jiných lékařů (ortopedů, neurologů...). MD GUNA injekce se dle stavu aplikují 1-10 ampulí, nejedná se o obstřiky kortikoidy, nejedná se o dopingový preparát.

3. Mám kostní výrůstek

Rázová vlna Nejčastěji na patě a pak mu říkáme patní ostruha. Bolí nejčastěji po ránu nebo po zátěži, někdy až s pocitem hřebíku v botě. Někdy jsou klinické potíže tak jasné, že není nutné RTG vyšetření. Ortoped dle jeho zvážení může aplikovat obstřik do paty. Na rehabilitaci lze aplikovat léčbu ultrazvukem (pak požádejte svého praktického lékaře nebo ortopeda o Poukaz na ošetření/vyšetření FT, který je Vaší vstupenkou na rehabilitaci, aniž byste museli absolvovat čekání na termín do ordinace rehabilitačního lékaře). Ovšem, ne každý lékař může FT poukaz vystavit! V případě, že jste již léčbu ultrazvukem absolvovali a bohužel bez efektu, pak se můžete objednat na léčbu Laserem, nebo lépe Rázovou vlnou, kdy Rázová vlna je jednoznačně indikována v případě, kdy potíže trvají déle než 1měsíc. K léčbě Rázovou vlnou nepotřebujete ani RTG vyšetření, ani doporučení jiného lékaře, ani být naším pojištěncem ZP, neboť tuto léčbu nehradí zdravotní pojišťovny. Stačí opravdu zavolat k nám na 602 544 939 nebo 596 811 289, nebo se objednat osobně u nás na Rehabilitaci. Po emailu bohužel neobjednáváme pro neustále se měnící termíny dle objednávání a obsazenosti pacientů. Jediné, kdy nelze Rázovou vlnu aplikovat je situace, pokud jste absolvovali obstřik paty, pak lze Rázovou vlnu absolvovat nejdříve za 6 týdnů od obstřiku!

Popsána byla patní ostruha, ale kostní výrůstky mohou být kdekoliv jinde, pak jsou opět indikovány k aplikaci Rázové vlny, např. ostruha na koleni, na lokti, na rameni, či kalcifikát.

4. Bolí mě páteř a záda

Tyto informace jsou jen orientační, nelze zde popsat konkrétně všechny příčiny potíží a všechna řešení. Každý má svého praktického nebo-li obvodního lékaře, ke kterému se může dostavit a s ním probrat své potíže a praktický lékař rozhodne, co je potřeba, zda musíte absolvovat ještě RTG, či MRI páteře, nebo jiné další specializované vyšetření než nastoupíte na rehabilitaci, nebo zda Vás přímo pošle na rehabilitaci s poukazem K a nebo s poukazem FT. V době, kdy čekáte na zahájení rehabilitace (neboť pacientů je opravdu hodně), lze potíže zmírnit nebo dokonce vyřešit i bez účasti zdravotní pojišťovny, a to nadstandardní léčbou, která často funguje daleko rychleji a lépe než standardní klasická léčba, kterou za Vás hradí zdravotní pojišťovna a na kterou se stojí zmíněná řada.

Bolest zad a páteře Jakmile na Vás přijde řada, Vaše potíže probereme v ordinaci odborného lékaře RFM a zkusíme vymyslet nejlepší způsob jejich řešení. Například v případě TR- Therapy je nutná 1-4 aplikace, v případě Rázové vlny 3-5 aplikací, Lok. Kryoterapie nebo Laser terapie 3-10 aplikací, různé typy Masáží, většinou kontaktní aplikované zdravotním masérem nebo Suchá masážní vana, která je bez kontaktu maséra, a je celotělová, navíc bez nutnosti svlékání, a po celou dobu stejnou intenzitou tlaku, kterou si předem s fyzioterapeutem nebo masérem zvolíte. Vhodné jsou i Kinezio-Tejpy nebo Dornova metoda. Obecně platí, že počet aplikací je dán délkou trvání potíží, čím kratší, tím méně a naopak... Pokud tedy nechcete brát jen léky od bolesti, chodit na infuze, vybírat pracovní neschopnost, nebo se dokonce díky progresi do chronicity nebo zřetězení potíží dostat na operační stůl, tak zavolejte na 602 544 939 nebo 596 811 289 nebo se dostavte osobně k nám (vždy jen v provozní době), kdy se můžete přímo objednat na danou proceduru v nejbližším možném termínu.

Metodu TR-Therapy aplikuje zkušený a vysokoškolsky vzdělaný personál fyzioterapeutů, který je znalý všech kontraindikací a v případě její přítomnosti Vám pak doporučí jinou vhodnou léčbu. Není výjimkou, že celou situaci konzultují ještě s naším odborným lékařem RFM. Nicméně se jedná o velmi bezpečnou léčbu s minimem kontraindikací a v podstatě bez nežádoucích účinků, jako mají např. léky od bolesti. V opačném případě, tedy pokud během čekání nechcete řešit jinou léčbu, pak Vám v rámci vstupního vyšetření u nás na Rehabilitaci bude navržena klasická léčba, a to hrazena ze zdravotního pojištění. Nicméně, pak počítejte s 8-10x návštěvami u nás (výjimečně 5x, nebo 15x). V případě, že jste již rehabilitaci absolvovali, a to v posledních třech měsících, pak Vám zdravotní pojišťovny bohužel nerady dopřávají opakování rehabilitace s krátkým odstupem, některé procedury jsou opravdu časově vymezené (např. 10x za 3 měsíce.. ).

5. Masáže - zdravotní, sportovní, relaxační, regenerační

Nabízíme širokou škálu zdravotních, sportovních, relaxačních a regeneračních masáží, které provádí erudovaní a zkušení zdravotní maséři a masérky, kde zároveň u těchto masáží používají vysoce hypoalergenní a kvalitní masážní oleje a přípravky.

Suchá masážní vana V případě, že potřebujete namasírovat celé tělo, nebo se neradi svlékáte, nebo nemáte rádi, když na Vás někdo šahá či netolerujete masážní přípravky na těle, pak se objednejte na relax uvolňující masáž na Suché masážní vaně - Aqua ThermoJet. Tzv. "masáže na pojišťovnu" opravdu neexistují. Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny procedury, které se masážím podobají, předchází jim nahřátí parafínem, kdy následuje 15 min. trvající masážní techniky aplikované vsedě na k tomu určené klekačce, a to jen v omezeném množství.

Veškeré plnohodnotné masáže jsou uvedeny v našem Ceníku služeb a s jejich výběrem Vám rádi pomůžeme buď telefonicky, nebo osobně u nás v NZZ. Lze využít i Baňkování, Masáž lávovými kameny, Dornovu metodu, Breussovu masáž, Ruční lymfodrenáž, Bowenovu tlakovou masáž, Sportovní masáž, Reflexní Čínskou masáž nohou An Mo, Indickou masáž hlavy, Thajskou masáž a další. Doporučená frekvence a pravidelnost v opakování masáží je většinou 3 - 5x za měsíc.

6. Chci zhubnout, začít cvičit, wellness, estetika těla

Estetická rázová vlna Na problematické partie žen (ale i mužů), jako jsou přední a zadní stehna, hýždě, paže a břicho máme Estetickou rázovou vlnu, kdy se lze k nám objednat na konzultaci, na které se osobně domluvíme na termínech a počtu aplikací. Před aplikací Estetické rázové vlny je vhodné absolvovat Lymfatickou masáž, lépe ruční (1-2x), poté přístrojovou. Obě metody řeší celulitidu, případně jizvy, stryje.

Ohledně cvičení je možné se soukromě objednat k fyzioterapeutovi, který Vás naučí cviky k posilování hlubokého stabilizačního systému, SM Systém dle Smíška, nebo cvičení metody dle L. Mojžíšové, které pomáhá i v případě poruch otěhotnění žen. Pokud si je pacient vyžádá, má o ně zájem, pak se jedná o péči vyžádanou pacientem, hradí si ji pacient sám.

Dále je možné se u nás objednat na cvičení pod dohledem fyzioterapeuta na vibračním posilovacím přístroji VibroGym s cílem zpevnění postavy a kontur těla a efektem na celulitidu a hubnutí. V případě nevzhledných tukových polštářků, tukové vrstvy a celulitidy na různých problémových partiích těla lze řešit tyto v naší ordinaci lékaře, a to formou Injekční mezoterapie - Lipolýzy. Jedná se o neinvazivní estetické ošetření, stejně jako u Estetické rázové vlny.

Suché uhličité koupele CO2 mají svůj účinek léčebný, ale i estetický, jsou celotělové, s účinkem na prokrvení kůže, podkoží, svalů, kloubů, stabilitaze krevního tlaku, proti migrénám, hormonálním dysbalancím, polyneuropatiím, zmírňují deprese a celkově zklidňují organismus na těle i na duši. Laser sprcha lze rovněž využít k léčbě vypadávání vlasů, podporuje totiž růst vlasových folikulů. Rovněž řešení drobných jizev.

7. Jizvy

Kryoterapie

  • časné, čerstvé pooperační nebo po popáleninách: jednoznačně Lokální Kryoterapie i 2x-3x denně
  • zhojené, ale citlivé: Laser terapie - Sprcha

8. Poúrazové a pooperační stavy

Zde doporučujeme si domluvit a objednat termíny rehabilitace - fyzioterapie co nejdříve, i s předstihem, klidně ještě před operací. Pokud již znáte termín operace, domluvte se s operatérem (chirurgem, ortopedem, neurochirurgem) s jakým odstupem po zákroku - operaci je vhodné započít s rehabilitací. Případně zavolejte k nám na tel. 596811289, 602544939 a naši fyzioterapeuté Vám bude-li to možné poradí. V mnoha případech zde také doporučujeme kombinaci klasické rehabilitace na ZP s konkrétním výběrem vhodné nadstandardní terapie. Akutní stav např. vymknutí - distorze kotníku, naraženiny, otoky, záněty, natažení vazů - co nejdříve Lokální Kryoterapie i 2x denně min. 5 - 10 aplikací, případně účinná kombinace s TR-Therapy 2 - 4 aplikace...

9. Stručný přehled na závěr

  • Bolí mě hlava: Masáž, Suchá masážní vana, Tejpování, Laser, CO2 injekce, MD Guna injekce, TR-Therapy, Rázová vlna
  • Pobolívá mě hlava, migréna: Lymfodrenáž ruční nebo přístrojová - opakovaně, CO2 Suché uhličité koupele,+vše z výběru o řádek výše
  • Bolí mě od včerejška koleno, zápěstí, rameno nebo jiný kloub: Kryo, Laser, Elektro, MD GUNA injekce, TR-Therapy, Tejpy
  • Bolí mě kolena, protože mám artrosu: Vše, co je uvedeno o řádek výše + Rázová vlna, Magnetoterapie
  • Bolí mě od včerejška kyčel: TR-Therapy, MD GUNA injekce, Tejpy, Elektroléčba
  • Bolí mě kyčel, protože mám artrosu v kyčli: Vše, co je uvedeno o řádek výše + Rázová vlna, Magnetoterapie
  • Bolí mě od včerejška rameno, nemůžu s ním hýbat: krk mě ale nebolí, tak v případě, že vůbec nehnete rukou, nasaďte si léky od bolesti na tři dny a objednejte se k ortopedovi, ještě dnes u nás Kryo, Tejpování. S délkou potíží bolestí v rameni (čím déle, tím více lze využít i jiné metody) opět Kryo, Laser, Tejpování, Elektro, TR-Therapy, Magnetoterapii, Rázovou vlnu, MD GUNA injekce...
  • Bolí mě krční páteř, bederní páteř, tzv. SI skloubení: Různé typy Masáží, nebo Suchá masážní vana, Tejpování, CO2 injekce nebo MD GUNA injekce, TR-Therapy, nebo Rázová vlna... Nebo metody standardní - Elektroléčba, Magnetoterapie, Krátkovlnná diatermie, Cvičení LTV, Měkké techniky, Galvanoterapie - končetinová vana, CO2 Suché uhličité koupele, Dornova metoda, Metoda dle Smíška - SM Systém, Metoda dle L. Mojžíšové, atd...

Akce, Novinky  »

Provoz NZZ po skončení nouzového stavu ČR, AG testy

V případě zájmu zajišťujeme také Antigenní testování na ZP, certifikovanými AG testy i s platným certifikátem EU

Více informací zde.

Super Inductive System (výkonový indukční systém) - moderní a účinná terapie

BTL 6000 Super Inductive System (vykonovy indukcni system)... Řešení akutní i chronické bolesti, blokády, mobilizace páteře a kloubů, stimulace, hojení, svalová relaxace, výhřezy meziobratlové ploténky, nervová regenerace... Jedinečná terapie fyzio, moderní technologie, okamžité výsledky...

Dotazy a objednávky na tel: 596811289, 602544939.

Více najdete také na stránce Super Inductive System nebo také na: https://www.super-inductive-system.cz/

Rázová vlna ESWT - zvýhodněná akce

Nejvýhodnější cena aplikace Rázové vlny v regionu Ostravska - Akce: 550,- Kč za 1 aplikaci.  Nově také léčba halluxů. Nyní nově BTL 5000 - Nejvýkonnější Rázová vlna ESWT

Při současné úhradě balíčku 4 aplikací najednou zvýhodněná Akční cena 1700,-Kč i se vstupním vyšetřením.  Akce na objednávky jen  do 31.3.2022.  Nevztahuje se na Estetickou Rázovou vlnu X-Wave

TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Akce

Selektivní radiofrekvenční terapie - Tecar - nová vysoce účinná terapie ve zvýhodněné zaváděcí ceně 1250,-Kč za 1 aplikaci, balíček 3 ošetření se zvýhodněním za 3300,-Kč a 4 aplikace za 4200,-Kč... Jedná se o komplexní aktivní ošetření fyzioterapeutem, včetně aplikace TR-T současně s prováděnou manuální terapií a prvky LTV s masážními technikami ... Pouze do 31.3.2022. Doporučuje také Prof. Pavel Kolář, PT, Ph.D.

"Výroční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

"Výroční Dárkové poukazy" v zajímavých a zvýhodněných cenách... Možnost vlastní kombinace procedur, platnost poukazů 6 - 12 měsíců... Zajímavý a krásný dárek pro Vaše blízké a přátele v té nejlepší ceně... Široký výběr terapií a masáží... Příklady a výběr poukazů... Zasíláme i elektronicky...

Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce Relax"

Využijte uvolnění těla i mysli a přijďte se oprostit od denní únavy... Příjemná a zajímavá akce jen do 31.3.2022, již od 390,- Kč. Účinný program Masáží a Tejpování. Zvýhodněné Baňkování - masážHot Stones - Lávové kameny, Dornova metoda, Breussova masáž, Thajská masáž, Bowenova masáž, Sportovní a rekondiční masáž, Reflexní masáž plosky nohou, Indická masáž hlavy a šíje, Čínská tlaková masáž, Ruční lymfodrenáž,  SM Systém.

Lokální Kryoterapie - léčba chladem - 160°C - Akce

Léčba chladem - 160°C - Lokální kryoterapie je účinná rehabilitační metoda...Rychlé, krátké a účinné ošetření s dlouhotrvajícím efektem, okamžitý účinek metodou bez bolesti...Doporučuje se 3 - 10 aplikací dle stavu...Aplikace 2 - 5 minut.. Využijte akci se zaváděcí cenou 200,-Kč za 1 aplikaci do 5 minut...

FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

Prokázaná účinná metoda - Fyziologická regulační medicína - KOLAGENOVÉ INJEKCE MD...  Terapie a léčba různých typů bolesti, regenerace a hojení tkání, náprava pohybu... Zvýhodněná cena - Akce pro objednávky jen do 31.3.2022. Vynikající výsledky bez vedlejších účinků...Nově i přípravky Guna a Ortho.

Aqua ThermoJet - Suchá masážní vana - relax masáž, Akční nabídka

Skvělá Antistresová masáž Jedná se o moderní způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, celkovému prokrvení těla, zároveň s příjemným uvolňujícím relaxačním účinkem...Páteř, záda, klouby, svaly, vazy - uvolnění napětí, bolesti, stavů vyčerpání a únavy...Zaváděcí Akční cena 250,-Kč - 15 min, 280,-Kč - 20 min...

AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

Připravili jsme pro Vás skvělou Akční nabídku! Účinná Lymfodrenáž - BTL Lymphastim 6000  za zvýhodněné ceny pro všechny věkové skupiny... Zajímavá Akce na objednávky jen do 31.3.2022... V akci také masáž Lávovými kameny - Hot Stones a Ruční lymfodrenáž.

Nový Paušální poplatek od 1.7.2019

Od 1.7.2019 jsme v našem Rehabilitačním centru zavedli Paušální poplatek - 400,- Kč pro pacienty na klasickou rehabilitaci na ZP...Paušální poplatek je platba za výkony, které jsou v době léčení pacienta poskytnuty a nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Více najdete v Akcích a Novinkách, či v Ceníku...

Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná Akce

Nová detoxikační metoda pomocí CO2 vede k regeneraci celého těla. Tato metoda je vhodná pro velmi široké spektrum pacientů a potíží. Nyní můžete objednat do 31.3.2022 - zvýhodněná cena u balíčku 5 aplikací - jen za 1600,-Kč... Informujte se u našeho Lékaře RFM, či u našich Fyzioterapeutů.

Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

Lékařská poradna pro sportovce a  služby Sportovní medicíny a Rehabilitace, pod záštitou CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE. Široký výběr masáží, LTV a fyzikálních terapií, Kinezio Tejp, TR-Therapy, Laser, Rázová vlna, Lokální Kryoterapie, Suchá masážní vana, SIS...Individuální přístup a odb. poradenství

Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie...

Využijte Laserovou Sprchu také k léčbě "alopecie" a dalších širokých možností této účinné terapie. Ideální v rehabilitační a sportovní medicíně i ortopedii, neurologii a dermatologii. Klouby, vazy, svaly, bolesti, hojení, záněty, otoky, jizvy, stryje. Široké pokrytí léčené plochy a hluboký průnik do tkáně. Zvýhodněná  Akce. Platí pro objednávky do 31.3.2022.

Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

Upozorňujeme pacienty na rozšíření odpol. provozu NZZ a na nové terapie a vybavení moderními přístroji BTL:

Pondělí až Čtvrtek - rozšířen odpolední provoz do 19,00 hodin

Objednávat se pacienti mohou telefonicky, jak k terapiím, masážím a rehabilitaci, tak i ke vstupnímu vyšetření lékařem RFM, kde mohou využít také osobní objednávky přímo v našem NZZ a našich web stránek... Objednání k vyšetření lékařem a k rehabilitaci upřednostňujeme telefonicky - 596811289,  602544939...

Produkty kloubní výživy, MGT přístroje - "Zvýhodněná Akce"

Kvalitní a účinné produkty kloubní výživy britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením řady Ortho 3000 a H-Protect EnzymeVíce info najdete i na našem webu: Léčiva a Produkty kloubní výživy, nebo u našeho odborného lékaře RFM, MUDr. Kateřiny Šochové. Zvýhodněné ceny produktů jen do 31.3.2022

Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

Od 1.10.2012 jsme kromě dalších ZP také smluvním partnerem ZPMV ČR 211... Můžeme tedy nabídnout plnou zdravotní péči i pojištěncům ZPMV ČR... Smluvní zdravotní Pojišťovny