MUDr. Kateřina Šochová
Rehabilitační centrum Šenov

Akce, Novinky, Zvýhodněné terapie

 

Provoz NZZ po skončení nouzového stavu ČR, AG testy

11.1.2022
Provoz NZZ po skončení nouzového stavu ČR, AG testy

Vážení pacienti a klienti, v době Nouzového stavu ČR i po něm funguje naše zdravotnické zařízení Rehabilitační Centrum Šenov tak, jak jste zvyklí, s částečným omezením, bez uzavření. Dbáme veškerých pokynů a nařízení ze strany vlády ČR. Máme již od počátku všechny vlastní zdrav. ochranné pomůcky i dezinfekce a nenecháme naše pacienty bez zajištěné péče. Obnovujeme plný provoz RHC Šenov.

V případě Vaší nemoci, či respiračních potíží (teplota, kašel, rýma atd.) se prosím omluvte telefonicky: 596811289, 602544939. S jakýmikoliv příznaky nemoci, či projevů nachlazení, kašle a teploty, pacienty k terapiím nepříjmáme. Používáme ochranné pracovní pomůcky - roušky, rukavice a také dezinfekce ordinace i fyzio místností a kontaktních ploch a rovněž redukujeme přítomnost počtu pacientů v jednom časovém úseku. Při návštěvě noste prosím vždy ochranné roušky, či respirátory přes ústa a nos.

V případě dotazů ohledně provozu našeho NZZ a rozsahu zdravotních služeb nás můžete kontaktovat na emailu: info@rehabilitace-senov.cz a nebo na tel: 596811289, 602544939 nebo také 602768243.

V případě zájmu zajišťujeme také Antigenní testování na ZP, certifikovanými AG testy MZČR, jak pro pacienty, zaměstnance, tak i pro IČ a firmy, vždy s platným certifikátem EU - potvrzením o výsledku.

Umožňujeme čerpání našich zdravotních služeb v rámci programu MZČR - Covid Dotací pro zdravotníky k obnově sil - léčebně rehabilitační péče v hodnotě 8000,-Kč - nefinanční benefit pro zaměstnance.

Děkujeme za pochopení, MUDr. Kateřina Šochová a Odborný Tým NZZ RHC Šenov.

 

Super Inductive System (výkonový indukční systém) - moderní a účinná terapie

10.1.2022
Super Inductive System (výkonový indukční systém) - moderní a účinná terapie

Nová účinná nadstandardní terapie - BTL 6000 - Super Inductive System (výkonový indukční systém) - Řešení akutní i chronické bolesti, blokády, mobilizace páteře a kloubů, stimulace, hojení, svalová relaxace, výhřezy meziobratlové ploténky, nervová regenerace, redukce spasticity... Jedinečná terapie fyzio, moderní technologie, okamžité výsledky, pohodlná aplikace pro pacienta.

Dotazy a objednávky na tel: 596811289, 602544939.
Zvýhodněná akce od 5 a více terapií - 650,-Kč za aplikaci.

Více najdete také na stránce Super Inductive System - Výkonový indukční systém nebo také na: https://www.super-inductive-system.cz/

 

Rázová vlna ESWT - zvýhodněná akce

9.1.2022
Rázová vlna ESWT - zvýhodněná akce

Nově je pro Vás k dispozici léčba bolestivých stavů pohybového aparátu metodou Rázové vlny ESWT . Jedná se o vědecky prokázanou technologii, vyvolávající rychlé hojivé a regenerační procesy bez bolesti. Nyní nově BTL-5000 SWT Power Plus - Nejvýkonnější Rázová vlna ESWT...

Čeká Vás rychlá úleva od bolesti a zlepšení hybnosti, a to bez anestezie, operací, léků a bez vedlejších účinků.  Nová aplikace -  ovlivnění potíží a léčba halluxů (kostek) a jiných deformit prstů.  Aplikaci provádí vždy odborný lékař RFM.

Nejvýhodnější cena aplikace v regionu Ostravska - Akce: 550,-Kč za 1 aplikaci. Při současné úhradě balíčku 4 aplikací najednou zvýhodněná Akční cena 1700,- Kč,i s předaplikačním vyšetřením. Při výběru a úhradě 5 aplikací současně zvýhodněná Akční cena 2050,-Kč za všech 5 aplikací...  Akce na objednávky jen do 31.3.2022. Tato Akce se nevztahuje na aplikace Estetické Rázové vlny X-Wave... Terapie RV nehradí zdravotní pojišťovny...  V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus , Gusto Karta, Edenred, vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

 

TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Akce

9.1.2022
TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Akce

TR-Therapy - Selektivní radiofrekvenční terapie přináší novou koncepci, která umožňuje efektivní kombinaci jedinečných schopností terapeuta s fyzikální terapií. Účinek léčby se prostřednictvím tohoto současného působení výrazně lepší a terapie přináší okamžité a dlouhodobé výsledky.

Bylo vědecky prokázáno, že přináší takové terapeutické účinky, jako je okamžité a výrazné snížení bolesti, uvolnění hypertonických svalů, redukce otoků a podpora regenerace a hojení tkáně. Mezi nejčastější indikace patří: lokální svalové křeče, spoušťové body, bolesti svalů, záněty šlach, bolesti krční páteře a poúrazové otoky.

Nyní můžete vyzkoušet stejnou péči jako hokejová legenda Jaromír Jágr nebo lyžařka Šárka Strachová. Přístroj doporučuje také odborník rehabilitační medicíny Prof. Pavel Kolář, PT, Ph.D., který jej využívá jak u sportovců tak i u běžných pacientů s pohybovými potížemi.

Nová vysoce účinná terapie ve zvýhodněné zaváděcí ceně 1250,-Kč za 1 aplikaci, balíček 3 ošetření se zvýhodněním za 3300,-Kč, balíček 4 aplikací za 4200,-Kč... Jedná se o komplexní aktivní ošetření fyzioterapeutem, včetně aplikace TR-T současně s prováděnou manuální terapií, prvky LTV, masážními technikami, svalovou aktivací ... Časově omezená zaváděcí cena terapie jen do 31.3.2022.  V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus , Gusto KartaEdenred vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

 

"Výroční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

8.1.2022
"Výroční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

Máme pro Vás připraveny k 12. výročí založení  NZZ "Výroční Dárkové poukazy" v zajímavých a zvýhodněných cenách... Možnost vlastní kombinace procedur, platnost poukazů 6 - 12 měsíců... Zajímavý a krásný dárek pro Vaše blízké a přátele... Příklady a výběr poukazů...

Skvělý dárek, jako ocenění i pro Vaše zaměstnance, či partnery na firemní oslavu, nebo večírek, či jen k narozeninám... Pro zaměstnavatele možnost čerpání z fondů FKSP pro své zaměstnance... Můžete taktéž využít úhradu poukázkami Sodexo a Unišek+. Spolupracujeme se společností zaměstnaneckých benefitů, jež u nás můžete čerpat - Benefity, Benefit Plus, Gusto Karta, Edenred.

Široký výběr zdravotních,sportovních,regeneračních a relaxačních masáží s možností kombinace fyzikálních terapií, procedur celkové rehabilitace a fyzioterapie, estetiky těla... Možnost čerpat také z "Benefit Plus"... V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus ,či Gusto Kartou, Edenred, vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

Moderní a účinné léčebné metody, náprava funkčních poruch pohybového aparátu, regenerace, relaxace a rekondice... Rychlá a kvalitní rehabilitace s širokým výběrem procedur, příjemné prostředí a personál... Zbavíte se bolesti a načerpáte nové síly do života... Dárkový poukaz Vám můžeme také zaslat elektronicky Online emailem po předchozí úhradě...

 

Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce Relax"

7.1.2022
Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce Relax"

Úžasná zdravotní masáž celého těla, ev. zad a šíje s uvolněním všech bolestivých a zatuhlých svalů, s předehřátím parafínem a s celkovou relaxací v příjemném prostředí... Využijte uvolnění těla i mysli a přijďte se oprostit od bolesti a denní únavy... Využijte i možnosti Ruční lymfodrenáže, nebo Dornovy metody, Rašelinové zábaly , Hot Stones, Bowenova technika.

Příjemná a zajímavá akce jen do 31.3.2022 pouze za 800,-Kč - celé tělo, celých zad a šíje s předehřátím jen za 420,-Kč... Zvýhodněné Baňkování - masáž část. od 300,-Kč... Možno kombinovat s tepelným rašelinovým zábalem bez potřísnění... Nově i Thajská antistresová masáž a Kinezio Tejp, Refl. masáž plosky nohou, Indická masáž hlavy a šíje, Čínská tlaková masáž, SM Systém, Bowenova tlaková masáž...

Při jednorázové úhradě 10 masáží získáte výhodnější cenu u Celotělové masáže - 800,-Kč za 1 masáž (úspora 500,-Kč) a u masáže Zad a šíje s předehřátím parafínem - 420,-Kč za 1 masáž (úspora 300,-Kč). Permanentka 10 masáží vždy nejvýhodnější...  V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus , Gusto Karta, Edenred vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

Od 23.5.2019 je možné využívat u nadstandardních služeb nehrazených ZP formu úhrady v hotovosti, platební kartou na terminálu, nebo kartami a poukázkami benefit společností Sodexo, Benefity CZ, Benefit Plus, Gusto Karta, Edenred... Dále pak formou Dárkových poukazů a objednávek FKSP...

Poradenství a informace u naší odborné lékařky MUDr. Kateřiny Šochové nebo u našich Fyzioterapeutů...

 

Lokální Kryoterapie - léčba chladem - 160°C - Akce

6.1.2022
Lokální Kryoterapie - léčba chladem - 160°C - Akce

Léčba chladem - 160°C - Lokální kryoterapie je účinná rehabilitační metoda sloužící k léčbě revmatických onemocnění, onemocnění kloubů, svalů a šlach. Je výborná k rehabilitaci po různých operacích, při léčbě úrazů, otoků, distorzí - vymknutí a dalších. V dermatologii má vysoký účinek na spáleniny a opařeniny - urychluje jejich hojení a regeneraci, snižuje bolestivost.

Rychlé, krátké a účinné ošetření s dlouhotrvajícím efektem, okamžitý účinek metodou bez bolesti...Doporučuje se 3 - 10 aplikací dle stavu...Aplikace 2 - 5 minut... Díky svým pozitivním vlivům na buněčný metabolismus také napománá při boji proti nadváze a obezitě. Využívá se rovněž v kosmetice k léčbě celulitidy, příznivě působí také na jizvy a strie. Pro zvýšení účinnosti estetických aplikací je Lokální kryoterapii možné kombinovat s metodou ošetření Estetickou rázovou vlnou X-WAVE. Používá se také úspěšně ve Sportovní medicíně, Neurologii, Fyzioterapii - Rehabilitaci, Dermatologii...Možno aplikovat i přes obvaz...

Využijte akci se zaváděcí cenou 200,-Kč za 1 aplikaci do 5 minut.

 

FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

5.1.2022
FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

Prokázaná účinná metoda - Fyziologická regulační medicína - Kolagenové injekce MD - FRM

Terapie a léčba různých typů bolesti a podpora hojení, účinná a rychlá regenerace tkání, náprava pohybu...

Není hrazeno zdravotními pojišťovnami...Při jednorázové úhradě 4 a více aplikací - zvýhodněná cena  400,- Kč za aplikaci !!!  Nyní  i  účinné přípravky "Guna" a "Ortho"...

Zvýhodněná cena Akce pro objednávky, jen do 31.3.2022...   Aplikace provádí vždy odborný lékař RFM...

Vynikající výsledky , bez vedlejších účinků...  Více info u naší  lékařky NZZ                    MUDr. Kateřiny Šochové

 

Aqua ThermoJet - Suchá masážní vana - relax masáž, Akční nabídka

4.1.2022
Aqua ThermoJet - Suchá masážní vana - relax masáž, Akční nabídka

Suchá masážní vana* Aqua ThermoJet - skvělá antistresová masáž Jedná se o moderní způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, celkovému prokrvení těla, zároveň s příjemným uvolňujícím relaxačním účinkem a srovnatelným efektem jako po klasické masáži masérem...Komfortní relaxační masáž probíhá na masážním vodním lůžku s působivým designem a příjemně temperovanou vodou. Vana disponuje 24 tryskami lokalizovaných do 6 zón, které masírují celou plochu těla díky páteřnímu sloupu uprostřed přístroje.

Účinná a příjemná relax - wellness procedura s vysokým efektem... Úžasný a příjemný antistress... Masáž probíhá v lehkém oděvu - tričko, kraťasy, legíny... Využívá se v rehabilitaci, ortopedii, sportovní medicíně, relaxaci, gynekologii, estetice...Páteř, záda, klouby, svaly, vazy - uvolnění napětí, bolesti, stavů vyčerpání a únavy...Zaváděcí Akční cena 250,-Kč - 15 min, 280,-Kč - 20 min...

 

Nové prostory, Nové terapie, Moderní klimatizované prostředí

3.1.2022
Nové prostory, Nové terapie, Moderní klimatizované prostředí

Nově jsme pro Vás připravili od 1.5.2018 nové moderně vybavené klimatizované prostory, coby rozšíření našeho NZZ RHC Šenov i s novými účinnými terapiemi až do 19,00 hodin... V příjemném moderním prostředí najdete nové FT i LTV kóje s Lokální Kryoterapií, mokrou zónu se Suchou masážní vanou Aqua ThermoJet, dále 4-Komorovou končetinovou hydrogalvanickou vanu i s Vířivou perličkou, dále pak LTV cvičebnu včetně Posilovacího stroje VibroGym a další propojenou LTV masážní kóji s žebřinou a zrcadly, balančními pomůckami a přístrojem TR-Therapy, Super Inductive System... Následují pak také prostory pro personál...Rozšířili jsme rovněž spektrum služeb v nabídce výkonů lékaře, a to Estetika těla v rehabilitaci... Podrobnosti a objednávky na tel: 596811289 , 602544939... Příjemné prostředí a odborný personál, individuální přístup, nadstandardní terapie...

Prosíme o dodržování rezervovaných termínů a časů objednávek k terapiím, léčbě a vyšetření, předejdeme tak společně prodlevám a časovým skluzům... Termín a čas objednávky je pro Vás vždy přímo rezervován a je závazný... Čekejte prosím dole v čekárně, vidíme Vás na monitoru a zavoláme si Vás...

 

AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

2.1.2022
AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

Bojujete s celulitidou, chcete zeštíhlit nohy nebo se chcete zbavit otoků a cévních potíží? Připravujete se na dovolenou, plesovou sezonu,či k vodě a na hory? Dopřejte si pocit úžasné lehkosti a uvolnění i zdravého sebevědomí... Možnost také Ruční lymfodrenáže - cca 60 minut, zvýhodněná cena...

Připravili jsme pro Vás skvělou nabídku! Účinná Lymfodrenáž - BTL Lymphastim 6000  za zvýhodněné ceny. Včetně ručního odblokování lymfatických uzlin.  Možnost také u horních končetin - ramene , paží , rukou... Pod dohledem odborného zdravotnického personálu - fyzioterapeutů. Účinná kombinace s Estetickou Rázovou vlnou - celulitida, jizvy, stryje...

Dopřejte svému tělu více péče a ještě ušetříte.Lymfodrenáž břicha,hýždí a dolních končetin pouze za 300,- Kč za aplikaci, při jednorázové úhradě 10 aplikací získáte jednu navíc zdarma (úspora 300,-Kč).  Zvýhodněná akce na objednávky do 31.3.2022.

Masáž - Hot Stones - Lávové kameny
Přijďte se také uvolnit příjemnou relaxační masáží lávovými kamenyAkční  zvýhodnění pro stávající a nové pacienty jen do  31.3.2022.  Nyní již od 580,-Kč.  Využijte tepla z vulkanických kamenů příjemně vstupujícího do zatuhlých svalů, kombinovaného s masáží... Jedna z nejpříjemnějších terapií. Možno kombinovat s účinnou Baňkovou masáží.

 

Nový Paušální poplatek od 1.7.2019

2.1.2022
Nový Paušální poplatek od 1.7.2019
Od 1.7.2019 jsme v našem Rehabilitačním centru zavedli Paušální poplatek - 600,- Kč pro pacienty na klasickou rehabilitaci na ZP...

Paušální poplatek je platba za výkony, které jsou v době léčení pacienta poskytnuty a nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Tyto výkony jsou aplikovány dle aktuálního zdravotního stavu pacienta  na základě vyšetření lékařem nebo fyzioterapeutem, jedná se o tyto výkony v ceně poplatku:

  • 1 aplikaci negativní termoterapie, tj.aplikace Lokální kryoterapie na jeden segment,do 5 minut (nebo 1 aplikace Tepelné terapie - Rašelina - jednorázové přírodní zdroje bez potřísnění na jeden segment, do 20 minut)
  • 1 aplikaci Laser sprchy na jeden segment do 8 minut
  • 1 aplikaci 1-3x cross tape  
  • rezervaci termínů rehabilitací a procedur
  • jednorázový materiál, který není hrazen ze zdravotního pojištění
Paušální poplatek u nás nehradí:
  - děti do věku 18 let včetně
  - pacienti a klienti, kteří u nás absolvují pouze léčbu nadstandardní nehrazenou ze zdravotního pojištění, či samoplátci: TR- Therapy, Rázová vlna, Masáže, Laser sprcha, Lokální kryoterapie, Lymfodrenáž, Baňkování, Zábaly CO2, Výkony estetické medicíny v rehabilitaci, ale např. i Elektroléčbu nebo Vodoléčbu, či LTV metody, které si hradí sami - samoplátci...Dále také pacienti využívající Dárkové poukazy, nebo objednávky FKSP.

Tento paušální poplatek bude vybírán při vstupním vyšetření v ordinaci, v případě FT poukazu pak u první aplikace léčby, či při objednání termínů fyzioterapeutem. Hradí pacienti objednávající se ke klasické standardní rehabilitaci, jak s poukazem K, nebo s poukazem FT, nebo bez poukazu.

 

Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná Akce

1.1.2022
Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná  Akce

Nová detoxikační metoda pomocí CO2 v uzavřeném prostoru vede k regeneraci celého těla. Odplavuje jedovaté látky z těla i kůže, upravuje hormonální rovnováhu v těle, silně regeneruje organismus a příznivě působí na kůži, cévní systém, mozek, nervový systém, bolesti, pohybový systém, deprese a lymfatický systém. Tato metoda je vhodná pro velmi široké spektrum pacientů a potíží.
Léčbu je vhodné doplnit plynovými injekcemi CO2. Rovněž je vhodné léčbu kombinovat s ostatní elektroléčbou, či rehabilitací.

Nyní můžete objednat do 31.3.2022 - zvýhodněná cena u 5 aplikací - 5x 40 minut jen za 1600,-Kč + vak PE zdarma. Informujte se u našeho Lékaře RFM, nebo u našich Fyzioterapeutů.

 

Nové terapie, nové stránky, nové možnosti úhrady a benefity !!!

31.12.2021
Nové terapie, nové stránky, nové možnosti úhrady a benefity !!!

Dovolujeme si doporučit velmi účinnou a příjemnou zdravotní metodu, kterou jsme zavedli v našem NZZ RHC Šenov od 27.5.2019...Jedná se o "Bowenovu tlakovou masáž", kde tato má velmi široké spektrum účinků a využití u řady zdravotních potíží...

Dále jsme od 23.5.2019 rozšířili spolupráci s benefitní společností Edenred a zároveň umožnili našim klientům a pacientům v našem NZZ kromě hotovostních způsobů úhrady našich nadstandardních služeb také úhrady platební kartou na terminálu, kde přijímáme většinu karet, včetně benefitních... 

Od 23.5.2019 je možné využívat u nadstandardních služeb nehrazených ZP formu úhrady v hotovostiplatební kartou na terminálu, nebo kartami a poukázkami benefit společností: SodexoBenefity CZBenefit PlusGusto KartaEdenredUp. Dále pak formou Dárkových poukazů a objednávek FKSP, nebo převodem na účet u elektronických Dárkových poukazů...

Rovněž stojí za prohlédnutí naše nové stránky s podrobným popisem - "Jak se k nám objednat"
A také stránky s vysvětlením orientace a výběru v našich zdravotních službách - "Jak vybrat terapie"

Pro objednávky terapií a procedur můžete volat tel. 596811289, 602544939...Můžete si také projít naše Akce a Novinky, či Zvýhodněné terapie  Komplexní nabídku zdravotních služeb najdete v našem Ceníku služebkde se také dozvíte více o novém Paušálním poplatku, platném od 1.7.2019...

Moderní klimatizované prostory, nadstandardní přístrojové vybavení, příjemný odborný personál, individuální přístup zaměřený na výsledek a efekt terapií... Celodenní provozní doba od 7,00 do 19,00, v pátek do 15,30...

 

 

Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

30.12.2021
Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

Lékařská poradna pro sportovce a  služby Sportovní medicíny na našem Rehabilitačním Centru Šenov, pod záštitou CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE. Zvýhodněná spolupráce se Sportovními Cluby a sportovci. Rychlá a účinná Rehabilitace pro sportovce, řešení bolesti a poranění tkání... Široký výběr zdravotních, sportovních, regeneračních a relaxačních masáží, LTV, včetně fyzikálních terapií, manuální a myoskeletální medicíny.  Nadstandartní Terapie, Kinezio Tejp , TR-Therapy, Rázová vlna, Laser, SM Systém, Lokální Kryoterapie,   Suchá masážní vana, VibroGym, Super Inductive System  a  další... Konzultace a poradenství odborného lékaře RFM a fyzioterapeutů, individuální přístup... Rychlý návrat k aktivnímu tréninku...

 

Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie...

29.12.2021
Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie...

Využijte účinnou "Laserovou Sprchu" také k léčbě "alopecie" a dalších širokých možností této účinné terapie. Dobrá možnost kombinace s dalšími terapiemi a zvýšení i urychlení účinku celkové léčby - jedná se o výkonový terapeutický laser... Dokážeme osvítit najednou větší plochy - "Laserová Sprcha" - účinnější pokrytí léčené plochy, hloubkový průnik do tkáně. Ideální v rehabilitační a sportovní medicíně i ortopedii a dermatologii: pohybový aparát, neurologické a kožní potíže - stryje, jizvy, bolesti, záněty, otoky - klouby, vazy, svaly, hojení - měkké tkáně, alopecie - řídnutí vlasů. Laserová sprcha - bezpečná a účinná metoda.

Poúrazové i pooperační stavy, bolestivé stavy, záněty, otoky a další. Vhodná kombinace k běžné rehabilitaci a klasickým terapiím pro urychlení celkové léčby. Terapii nehradí  ZP.

Zvýhodněná Akce - u 8 a více aplikací jedna terapie navíc zdarma, zvýhodněná cena od 20 Kč za minutu.  Pouze pro objednávky do 31.3.2022.

 

 

Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

6.9.2021
Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

Každé - Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek - rozšířen odpolední provoz od 1.4.2016 - až do 19,00 hod.      Nové spektrum procedur a terapií... Suché uhličité koupele CO2 - Zábaly CO2... Masáže, Dornova metoda (manipulace),  Estetická Rázová vlna X-Wave, BTL-6000 TR-Therapy, Laser... Zvýhodněné ceny hrazených terapií - Akce a Benefity, Permanentky FKSP a Dárkové poukazy. Estetika - Mezoterapie - Lipolýza. Lokální Kryoterapie, Suchá masážní vana, VibroGym, Super Inductive System.

Zajišťujeme u nás pravidelně také Korekční pomůcky, Ortopedické vložky a obuv, rovněž Protetiku s odbornou konzultací a vyšetřením, podologii prostřednictvím specialistů v oboru. 

Pondělí  7:00 - 19:00  -  Odpolední provoz od 1.4.2016

Úterý     7:00 - 19:30

Středa   7:00 - 19:00  -  Odpolední provoz od 1.10.2013
   Čtvrtek   7:00 - 19:00

Pátek    7:00 - 15:30

Objednávat se pacienti mohou telefonicky, jak k terapiím, masážím a rehabilitaci, tak i ke vstupnímu vyšetření lékařem RFM, kde mohou využít také osobní objednávky přímo v našem NZZ a našich web stránek... Objednání k vyšetření lékařem a k rehabilitaci upřednostňujeme telefonicky - 596811289,  602544939...Dodržujte prosím objednané a plánované termíny, tyto jsou závazné a blokují místo dalším čekajícím pacientům...

Hradit nadstandardní služby a terapie nehrazené žádnou ZP můžete u nás hotově, platební kartou, ale také formou poukázek a el. karet Sodexo, Benefity a.s.Benefit PlusGusto Karta, Edenred, Up.

 

Produkty kloubní výživy, MGT přístroje - "Zvýhodněná Akce"

5.9.2021
Produkty kloubní výživy, MGT přístroje - "Zvýhodněná Akce"

Kvalitní a účinné produkty kloubní výživy britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením řady Ortho 3000 a H-Protect Enzyme, Guna MD... Všechny tyto produkty můžete pořídit přímo u našeho odborného lékaře RFM v našem NZZ Rehabilitačním Centru Šenov za jednoznačně nejvýhodnější ceny... Společně s nimi získáte i veškeré potřebné informace k jejich účinkům a způsobu užití. Čtěte také příbalový leták...

Současně zajišťujeme také zdravotnické přístroje a sestavy magnetoterapie, jak k profesionálnímu, tak k domácímu užití. Ceny a konzultace osobně v našem NZZ nebo na tel: 602768243, či e-mailu: info@rehabilitace-senov.cz

Více info najdete i na našem webu: Léčiva a Produkty kloubní výživy, nebo u našeho odborného lékaře RFM, MUDr. Kateřiny Šochové

Akce a zvýhodněné ceny produktů jen do 31.3.2022

 

Nové a rozšířené prostory NZZ - "Comfort pro Vás"

1.4.2019
Nové a rozšířené prostory NZZ - "Comfort pro Vás"

Comfort pro Vás, nové terapie, nové možnosti, více prostoru, soukromí a příjemné moderní prostředí pro všechny pacienty...Více najdete také ve fotogalerii a na našem Facebooku... Rozšíření odpolední provozní doby - po, út, st, čt.

Dříve jsme pro Vás od 20.2.2012 připravili rozšíření našich prostor Rehabilitace a Fyzioterapie o další místnost a nové terapeutické kóje, včetně doplnění vybavení moderních přístrojů FT o Krátkovlnnou Diatermii, Elektroléčbu BTL4000 Smart Premium+HandsFree Sono, Rázovou vlnu X-Wave, Zábaly CO2 a možnosti další LTV cvičení, včetně masáží a mobilizací. Od 1.4.2016 také novou účinnou metodu BTL-6000 TR-Therapy...  Fotogalerie - náhled

 

Doufáme,že tímto rozšíříme jak nabídku našich služeb,tak i možnosti kapacity našeho zařízení a tím Vám celkově zpříjemníme veškeré terapie a možnosti léčby. Takto zároveň umožníme pružný a rychlý výběr termínů k dalším terapiím a vyšetření. Současně jsme přemístili čekárnu do nové místnosti v přízemí, hned za hlavními dveřmi vchodu do našeho NZZ. Z této nové čekárny budete vyzváni vždy fyzioterapeutem a hlasovým zařízením ke vstupu a léčbě do 1. patra... Prosíme o dodržování termínů a časů objednávek k terapiím a léčbě, předejdeme tak společně prodlevám a časovým skluzům... Termín a čas objednávky je pro Vás přímo rezervován a je závazný... Čekejte prosím dole v čekárně, vidíme Vás na monitoru a zavoláme si Vás...

 

Poukázky společnosti "Sodexo" a "Benefity a.s.",Benefit Plus, Gusto Karta

30.12.2016
Poukázky společnosti "Sodexo" a "Benefity a.s.",Benefit Plus, Gusto Karta

Od ledna 2011 přijímáme také poukázky Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass a Dárkový Pass, nově nyní Bonus Pass, také el. karty Sodexo Pass, kterými můžete hradit veškeré Vámi vybrané služby našeho zdravotnického zařízení, včetně rekondice, relaxace a regenerace. Příklady Poukázek Sodexo   Nově spolupracujeme i se společností zaměstnaneckých benefitů, jež u nás můžete čerpat - Benefity a.s.Benefit PlusGusto Karta... V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus, či Gusto Kartou vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

U poukázek Flexi Pass je účel použití uveden textem přímo na poukázce. Poukázky Flexi Pass lze použít ke stejnému účelu jako poukázky Relax Pass za podmínky, že je to na poukázce výslovně uvedeno, tedy jako ekvivalent poukázek Relax Pass, Fokus Pass nebo Dárkový Pass, nově nyní i Bonus Pass a el. karta Sodexo Pass...

V případě jednorázové úhrady 15 a více vybraných terapií formou uvedených poukázek poskytujeme z vybraných procedur jednu proceduru navíc zdarma. Nyní přijímáme již jen poukázky s platností pro rok 2022 a nadále od 1.1.2022 již pouze s platností  na rok 2022 - 2023, + nové emise poukázek.

 

Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

30.11.2014
Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

Dovolujeme si informovat všechny pacienty, klienty a rovněž všechny, kteří nás již navštívili ,že jsme od 1.10.2012 také kromě dalších ZP, smluvním partnerem Zdravotní Pojišťovny Ministerstva Vnitra ČR - ZPMV ČR 211... Můžeme tedy i pojištěncům ZPMV ČR od výše uvedeného data nabídnout jak nadstandartní péči,tak rovněž i plnou zdravotní péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění... Budeme se těšit na Vaši návštěvu v celém roce 2022... Tým NZZ Rehabilitačního centra Šenov ... Smluvní zdravotní Pojišťovny

 

Nová metoda - Viscerální Terapie (manipulace)

30.11.2014
Nová metoda - Viscerální Terapie (manipulace)

Viscerální manipulace je jednou z velmi účinných metod, které se využívají jak pro diagnostiku, tak pro samotnou léčbu. VISCERÁLNÍ MANIPULACE je nový druh terapie, který se zabývá cíleným ošetřením vnitřních orgánů a jejich závěsných aparátů, léčbou funkčních poruch vnitřních orgánů a léčbou onemocnění kloubů, páteře a mnoha dalších, která mají souvislost s vnitřními orgány. Někdo se trápí dlouhodobě s bolestmi ramene a problém může být v oblasti jater nebo žaludku. Pak stačí 1 až 2 ošetření a pacientovi se uleví.

Tělo má snahu udržet důležité orgány v co nejlepší kondici na úkor méně důležitých struktur (nejčastěji bývá postižen pohybový aparát). Místo subjektivního vnímání bolesti není vždy místem její příčiny.

Pokud orgány nemohou být v harmonickém pohybu s okolní strukturou, dochází k napětí, adhezi nebo posunutí, to působí na ostatní orgány a tím vznikají různá onemocnění a dysfunkce. Nyní zaváděcí cena - Zimní Akce do 30.12.2014 - momentálně omezená kapacita objednávek - momentálně tuto terapii neprovádíme

 

Možnosti Parkování a Dojezdu ke Zdravotnímu středisku Šenov

25.11.2014
Možnosti Parkování a Dojezdu ke Zdravotnímu středisku Šenov

Nyní můžete nově parkovat na upravených parkovacích místech přímo před budovou Zdravotního střediska Šenov ul. Vráclavská a také částečně z boku na ulici Kostelní. Orientačním bodem je Šenovská Lékárna a Veterina Šenov - MVDr. Vrána Petr.

Městská doprava autobusy z Havířova, F-M a Ostravy Vás doveze ke kruhovému objezdu na ul. Těšínskou a nebo pak ul. Kaštanovou a ul. Hlavní k Radničnímu Náměstí a Městskému Úřadu Šenov - Bus 28, 29, 71. Nově pak od 28.2.2016 příměstské linky ČSAD Havířov - 440, 441, 444 a 446, ODIS Havířovsko-jízd. řády . Více info, včetně mapky najdete v odkazu "Kontakt" 

 

Poukázky Chéque Déjeuner - Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Sodexo, "Benefit Plus"

25.11.2014
Poukázky Chéque Déjeuner - Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Sodexo, "Benefit Plus"

Nově příjmáme také poukázky společnosti Chéque Déjeuner, a to poukázky Unišek, Unišek+ a Cadhoc a nadále také již zavedené poukázky Sodexo. Těmito poukázkami lze hradit rekondiční, regenerační a relaxační služby v našem zařízení ,včetně některých nadstandartních služeb a výkonů... Nyní příjmáme již jen poukázky s platností pro rok 2018 a od 1.1.2018 nadále také 2018 - 2020 - nové emise poukázek... Výhody a zvýhodněné ceny aplikací a procedur v Akcích se nesčítají... Poukázky není možné vyměnit za hotovost... 

V případě úhrady našich služeb RHC formou Benefity a.s. nebo Benefit Plus vycházíme z našeho běžného ceníku služeb bez dalších Akčních nabídek.

Nově spolupracujeme s partnerskou společností Benefity.CZ  zaměstnaneckých benefitů a také - "Benefit Plus"

 

Diskuzní fórum a Poradna lékaře RFM

11.4.2010

Potřebujete získat nové informace o Vašich zdravotních potížích nebo si nechat přímo poradit s konkrétním problémem a léčbou? Klidně se ptejte, rádi Vám odpovíme. Zřdídili jsme pro Vás diskuzní fórum se 14-ti tématy a také možnost dotazů lékařce RFM - Poslat dotaz lékařce  ... Dále také odkazy, dotazy a hodnocení v Referencích a na Lékaři Online.cz , no a následně náš firemní Facebook na hlavní straně dole i nahoře vlevo...Dále také zajímavé reference a zkušenosti pacientů...

 

Spuštění provozu a kvalita služeb NZZ RHC Šenov

10.4.2010
Spuštění provozu a kvalita služeb NZZ RHC Šenov

Plný provoz NZZ Rehabilitačního centra Šenov byl úspěšně spuštěn 1. dubna 2010.

Všem našim klientům a pacientům děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další spolupráci. Budeme dělat i nadále maximum pro Vaši spokojenost a zajišťovat Vám hladký a účinný průběh Vaší léčby a rovněž širokou nabídku služeb v našem příjemném prostředí NZZ Šenov. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby i vybavení a snažíme se o osobní přístup ke všem pacientům, jak v oborech lékaře RFM, tak i fyzioterapeutů...

Naše Motto: Kvalitní a účinná rehabilitace s efektem a širokou nabídkou nadstandartních služeb.

MUDr. Kateřina Šochová

Akce, Novinky  »

Provoz NZZ po skončení nouzového stavu ČR, AG testy

V případě zájmu zajišťujeme také Antigenní testování na ZP, certifikovanými AG testy i s platným certifikátem EU

Více informací zde.

Super Inductive System (výkonový indukční systém) - moderní a účinná terapie

BTL 6000 Super Inductive System (vykonovy indukcni system)... Řešení akutní i chronické bolesti, blokády, mobilizace páteře a kloubů, stimulace, hojení, svalová relaxace, výhřezy meziobratlové ploténky, nervová regenerace... Jedinečná terapie fyzio, moderní technologie, okamžité výsledky...

Dotazy a objednávky na tel: 596811289, 602544939.

Více najdete také na stránce Super Inductive System nebo také na: https://www.super-inductive-system.cz/

Rázová vlna ESWT - zvýhodněná akce

Nejvýhodnější cena aplikace Rázové vlny v regionu Ostravska - Akce: 550,- Kč za 1 aplikaci.  Nově také léčba halluxů. Nyní nově BTL 5000 - Nejvýkonnější Rázová vlna ESWT

Při současné úhradě balíčku 4 aplikací najednou zvýhodněná Akční cena 1700,-Kč i se vstupním vyšetřením.  Akce na objednávky jen  do 31.3.2022.  Nevztahuje se na Estetickou Rázovou vlnu X-Wave

TR-Therapy - Účinné řešení Vaší bolesti, komplexní fyzioterapie - Akce

Selektivní radiofrekvenční terapie - Tecar - nová vysoce účinná terapie ve zvýhodněné zaváděcí ceně 1250,-Kč za 1 aplikaci, balíček 3 ošetření se zvýhodněním za 3300,-Kč a 4 aplikace za 4200,-Kč... Jedná se o komplexní aktivní ošetření fyzioterapeutem, včetně aplikace TR-T současně s prováděnou manuální terapií a prvky LTV s masážními technikami ... Pouze do 31.3.2022. Doporučuje také Prof. Pavel Kolář, PT, Ph.D.

"Výroční Dárkové poukazy", Benefity, Permanentky FKSP

"Výroční Dárkové poukazy" v zajímavých a zvýhodněných cenách... Možnost vlastní kombinace procedur, platnost poukazů 6 - 12 měsíců... Zajímavý a krásný dárek pro Vaše blízké a přátele v té nejlepší ceně... Široký výběr terapií a masáží... Příklady a výběr poukazů... Zasíláme i elektronicky...

Zdravotní a Sportovní Masáže -"Zvýhodněná Akce Relax"

Využijte uvolnění těla i mysli a přijďte se oprostit od denní únavy... Příjemná a zajímavá akce jen do 31.3.2022, již od 390,- Kč. Účinný program Masáží a Tejpování. Zvýhodněné Baňkování - masážHot Stones - Lávové kameny, Dornova metoda, Breussova masáž, Thajská masáž, Bowenova masáž, Sportovní a rekondiční masáž, Reflexní masáž plosky nohou, Indická masáž hlavy a šíje, Čínská tlaková masáž, Ruční lymfodrenáž,  SM Systém.

Lokální Kryoterapie - léčba chladem - 160°C - Akce

Léčba chladem - 160°C - Lokální kryoterapie je účinná rehabilitační metoda...Rychlé, krátké a účinné ošetření s dlouhotrvajícím efektem, okamžitý účinek metodou bez bolesti...Doporučuje se 3 - 10 aplikací dle stavu...Aplikace 2 - 5 minut.. Využijte akci se zaváděcí cenou 200,-Kč za 1 aplikaci do 5 minut...

FRM - Kolagenové injekce MD - Účinná léčba bolesti

Prokázaná účinná metoda - Fyziologická regulační medicína - KOLAGENOVÉ INJEKCE MD...  Terapie a léčba různých typů bolesti, regenerace a hojení tkání, náprava pohybu... Zvýhodněná cena - Akce pro objednávky jen do 31.3.2022. Vynikající výsledky bez vedlejších účinků...Nově i přípravky Guna a Ortho.

Aqua ThermoJet - Suchá masážní vana - relax masáž, Akční nabídka

Skvělá Antistresová masáž Jedná se o moderní způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, celkovému prokrvení těla, zároveň s příjemným uvolňujícím relaxačním účinkem...Páteř, záda, klouby, svaly, vazy - uvolnění napětí, bolesti, stavů vyčerpání a únavy...Zaváděcí Akční cena 250,-Kč - 15 min, 280,-Kč - 20 min...

AKCE nejen pro ženy a sportovce - Lymfodrenáž (ruční)

Připravili jsme pro Vás skvělou Akční nabídku! Účinná Lymfodrenáž - BTL Lymphastim 6000  za zvýhodněné ceny pro všechny věkové skupiny... Zajímavá Akce na objednávky jen do 31.3.2022... V akci také masáž Lávovými kameny - Hot Stones a Ruční lymfodrenáž.

Nový Paušální poplatek od 1.7.2019

Od 1.7.2019 jsme v našem Rehabilitačním centru zavedli Paušální poplatek - 600,- Kč pro pacienty na klasickou rehabilitaci na ZP...Paušální poplatek je platba za výkony, které jsou v době léčení pacienta poskytnuty a nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Více najdete v Akcích a Novinkách, či v Ceníku...

Zábaly CO2 - Suché uhličité koupele - zvýhodněná Akce

Nová detoxikační metoda pomocí CO2 vede k regeneraci celého těla. Tato metoda je vhodná pro velmi široké spektrum pacientů a potíží. Nyní můžete objednat do 31.3.2022 - zvýhodněná cena u balíčku 5 aplikací - jen za 1600,-Kč... Informujte se u našeho Lékaře RFM, či u našich Fyzioterapeutů.

Lékařská poradna "Sportovní Medicíny"- sportovní rehabilitace

Lékařská poradna pro sportovce a  služby Sportovní medicíny a Rehabilitace, pod záštitou CZECH SOCIETY OF SPORTS MEDICINE. Široký výběr masáží, LTV a fyzikálních terapií, Kinezio Tejp, TR-Therapy, Laser, Rázová vlna, Lokální Kryoterapie, Suchá masážní vana, SIS...Individuální přístup a odb. poradenství

Laserová Sprcha - účinná výkonová terapie...

Využijte Laserovou Sprchu také k léčbě "alopecie" a dalších širokých možností této účinné terapie. Ideální v rehabilitační a sportovní medicíně i ortopedii, neurologii a dermatologii. Klouby, vazy, svaly, bolesti, hojení, záněty, otoky, jizvy, stryje. Široké pokrytí léčené plochy a hluboký průnik do tkáně. Zvýhodněná  Akce. Platí pro objednávky do 31.3.2022.

Rozšíření Provozní doby Rehabilitace a nové Terapie od 1.4.2016

Upozorňujeme pacienty na rozšíření odpol. provozu NZZ a na nové terapie a vybavení moderními přístroji BTL:

Pondělí až Čtvrtek - rozšířen odpolední provoz do 19,00 hodin

Objednávat se pacienti mohou telefonicky, jak k terapiím, masážím a rehabilitaci, tak i ke vstupnímu vyšetření lékařem RFM, kde mohou využít také osobní objednávky přímo v našem NZZ a našich web stránek... Objednání k vyšetření lékařem a k rehabilitaci upřednostňujeme telefonicky - 596811289,  602544939...

Produkty kloubní výživy, MGT přístroje - "Zvýhodněná Akce"

Kvalitní a účinné produkty kloubní výživy britské firmy Pharma-Future Ltd. s českým zastoupením řady Ortho 3000 a H-Protect EnzymeVíce info najdete i na našem webu: Léčiva a Produkty kloubní výživy, nebo u našeho odborného lékaře RFM, MUDr. Kateřiny Šochové. Zvýhodněné ceny produktů jen do 31.3.2022

Zdravotní péče i pro pojištěnce ZPMV ČR - 211

Od 1.10.2012 jsme kromě dalších ZP také smluvním partnerem ZPMV ČR 211... Můžeme tedy nabídnout plnou zdravotní péči i pojištěncům ZPMV ČR... Smluvní zdravotní Pojišťovny